Potterak

Po dohodě s Luciusem jsme se rozhodli ukončit náš společný projekt a proto se vracím k prapůvodnímu významu stránek.

Kronika stránek

Kronika stránek

Jak to všechno začalo?
Několik týdnů před magickým datem 22.5.2006 v 18:55 jsem založil stránku potterak.webgarden.cz.
Umístil jsem na ni prvních 16 kapitol povídky Rok jako žádný jiný a podle všeho očekávání si svou oblíbenou povídku její příznivci našli.
Kromě roku jsem na stránky umístil i své povídky jako Mrazivé období, Come back, Come back 2 a další.
Nevyužitý prostor jsem poskytnul Magice, která byla tak laskavá a uveřejňovala na stránkách svou povídku Vyvolený.
Několik měsíců to fungovalo naprosto skvěle, ale pak jsme si s Magikou řekli, že bude lepší, založíme li si nové stránky a tuto webovou stránku ponecháme čistě jako místo pro RJŽJ.
Zdá se to neuvěřitelné, ale několik dalších let to fungovalo naprosto bezvadně.
Následující události není snadné popsat zcela objektivně. Myslím však, že stanovisko, které jsem k celé věci zaujal bylo správné.
Jako administrátor stránek mám na povel celé stránky a nesu za jejich chod jistou odpovědnost. Úspěchy jsou všech, co se na nich podíleli a naopak neúspěch jsem vždy bral jako své osobní selhání.
Má největší chyba při spravování těchto stránek spočívala v tom, že jsem neunesl váhu RJŽJ a stal se ze mě někdo jiný.
Po delší odmlce se opět vracíme. Já a Lucius.
Chceme zde uveřejňovat své fanfiction i non fanficton povídky, bude li nějaký autor stát o to, aby se podělil o své zkušenosti, nabízíme mu místo pro jejich uveřejnění.
Poslední komentáře
01.04.2015 22:06:52: www.oricosmetics.cz Oriflame registrace www.ori-cosmetics.cz Oriflame katalog www.krasa365.cz Orif...
03.11.2014 17:01:03: Dopřejte si kosmetikou Oriflame za skvělé ceny. Sleva oproti katalogovým cenám. Aktuální katalog na...
23.10.2014 16:33:49: Inspirujte se přírodní kosmetikou Oriflame aktuální katalog. Katalog najdete na našem webu. V Orifl...
22.06.2014 13:56:55: Sleva 23 % na kosmetiku Oriflame Neváhejte a staňte se členem právě nyní.
 
Je mi absolutně jedno, že v mých prvotinách je všechno špatně. Je to má práce a takový jsem byl já. Víte, přátelé- v pravěku jsme šli po dějové linii a nechtěli jsme své čtenáře nechávat čekat. Pokud budete chtít, poslušte si obsahem dle libosti.